WAGI SAMOCHODOWE

ZADZWOŃ TEL. 609 115 888

Waga samochodowa betonowa 60 ton  18 m 

Specjalizujemy się w wykonywaniu elektronicznych wag samochodowych, które oferujemy w wersji betonowej W zależności od potrzeb klienta, urządzenia montowane są w dwóch wariantach: jako konstrukcja wyniesiona lub zagłębiona. Posiadamy uprawnienia na  przeprowadzanie legalizacji  pierwotnych wag (ocena zgodności).  

Typ: WSEL

Nośność: 60 t
Działka legalizacyjna: 20 kg
Działka odczytowa: 20 kg
Klasa dokładności: III (handlowa)
Długość pomostu:  18 m
Szerokość pomostu: 3 m
Zasilanie: 220 V +/- 10%, 50 Hz
Przetworniki: klasy C3
Zakres temp.: od -30C do + 40C

Zajmujemy się też konserwacją wag samochodowych oraz generalnymi remontami. Dzięki temu można znacznie wydłużyć żywotność pracy urządzenia. Wagi samochodowe często narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dlatego konserwacja wag samochodowych obejmuje także wymianę skorodowanych elementów oraz zabezpieczenie specjalistyczną farbą. Dzięki temu żywotność urządzenia ulega znacznemu wydłużeniu.

Zapewniamy wsparcie do pracy z programem rejestrującym ważenia.

Waga samochodowa osiowa 15 ton

Waga samochodowa osiowa przeznaczona jest do ważenia osi oraz do wyliczania łącznej masy pojazdu. Brak ograniczenia ilości osi umożliwia ważenie dowolnych pojazdów, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy ważeniu ładunków masowych. Betonowy pomost wagowy zagłębiany jest w fundamencie. W zależności od długości ważonych pojazdów wymagane jest wyrównanie podłoża na długości do 15 metrów przed i za pomostem.
 Teren nie powinien mieć spadków większych niż 0,1%.
Użytkowa dokładność sumarycznego odczytu jest w zakresie 0,5% do 1%. Jakość powierzchni ma istotny wpływ na wynik ważenia.

Wagi samochodowe podkładkowe

Przenośne wagi samochodowe są najbardziej opłacalnym systemem ważenia jako alternatywa dla tradycyjnych wag samochodowych.

Wagi składają się z jednego lub dwóch platform ważących i umożliwiają ważenie pojazdu poprzez sumowanie ciężaru poszczególnych osi.
Oprócz tego, że są najbardziej opłacalnym sposobem ważenia, pozwalają uniknąć kar z powodu przeciążenia osi i są szczególnie odpowiednie dla tych, którzy muszą często zmieniać miejsce ważenia.